Thursday, August 14, 2014

Svatební editorial - farmářská svatba

Společně s kamarádkou Lucií Baštovou jsme zrealizovaly další společný vysněný projekt - svatební editorial ve farmářském stylu.

Možná se ptáte k čemu takový editorial vlastně je? Především by měl sloužit nastávajícím párům jako inspirace jak by jejich svatba mohla vypadat - že se dá udělat jinak, odlehčeně, neškrobeně, v jedinečném prostředí...a také, že svatba nemusí stát desítky tisíc korun, protože díky DIY (do it yourself = udělej si sám) návodům zvládne zabezpečit větší část svatby téměř každý.

Proč s Luckou věnujeme tolik času přípravám a realizaci takového projektu? Jednoduše proto, že máme v hlavě spoustu nápadů, které chceme převést do hmatatelné a vizuální podoby a chceme věci dělat trochu jinak než vidíme kolem sebe. Nemáme ambice zakládat agenturu či se nějak zvlášť angažovat v organizaci svateb, ale prostě jsme měly potřebu si tento malý projekt vytvořit, nafotit a hlavně užít! Lucie Baštová se postarala o make-up a úžasné fotografie. Moje maličkost nachystala zbytek. Krásné stojany na dorty, tác a většinu krajkových kruhů (některé jsem také zkusila vytvořit sama) nám zapůjčila Ivona ze Save the date. Focení probíhalo na úžasném místě, rodinné mini-farmě příbuzných mého manžela (děkujeme Radko a Pepo!). Velmi nápomocen nám byl také můj muž, který všechny věci stěhoval tam a zpět, míchal nám osvěžující drink z rozmarýnového sirupu a zajistil spousty ledu. Úžasné kufry nám zapůjčili "novomanželé" a za podkovy děkuji Jaroušovi.

Pokud by vás zajímalo na čem jsme si pochutnali po focení, tak to byl čokoládový dortík se šlehačkou a banány, citrónové cupcakes podle Chez Lucie, pusinky, oblíbené musli tyčinky podle Nigelly, bánánovo-skořicová bábovka přelitá karamelovým topingem, srdíčka z křehkého těsta s domácí marmeládou a také foccacia podle Emanuela Ridiho.

No comments:

Post a Comment