Sunday, October 5, 2014

Svátek s Peppinou...


Dnes jsme oslavili Elinčin svátek. Možná se divíte, že ho slavíme na Elišku a ne na Ellu, ale podle mého mínění je Ela zdrobnělinou či domácím oslovením Elišky. Navíc naše Elí se píše pouze s jedním "l".

Jako téma jsem si vybrala Peppinu, protože se tahle pohádka Elí líbí a já osobně proti ní nic nemám ;). Spojila jsem ji s tématem čarodějnice, protože ta Elince leží v hlavě již od čarodějnic. Takže ve finále tématem byla Peppa čarodějnice. 

Pro hosty jsem upekla čokoládový mokrý dort, štrůdl ze Smolenic s mákem a domácím hroznem, malinové makronky, švestkový koláč, dýňové cupcakes a zdravé sušenky podle Kitchenette. 
Ze skvělé nové kuchařky Kitchenette!
Malinové makronky se povedly.


 Švestkový koláč s kokosovým olejem a kardamonem, napravo čokoládový mokrý dort ze 70% čokolády.Tajná štrůdla ze SmolenicDetail protažení motouzku girlandou. I motouzek ladil barevně :)


Balící papír, musím říct, že je opravdu pevný a příjemný na omak.


Tématicky ozdobená brčka.


Zdravé sušenky, 70% čokoláda


Brčka s obrázkem má moc ráda. Sama si kelímek nachystala už ráno ;).Oblíbená značka svíček - Yankee Candles, tato vůně kořeněný pomeranč doladí skvěle hřejivou podzimní atmosféru.Málá pozornost do školičky pro dětičky a tety.

No comments:

Post a Comment