Tuesday, February 10, 2015

Den plný inspirace...


Dnes jsem se po trochu delší době dostala do okolí ulice Milady Horákové, přesněji do ulice Veverkovy (chodím častěji do Františka Křížka ke kadeřníkovi). Ulice Veverkova se z mého pohledu profiluje velmi zajímavým a inspirativním směrem! 

Nejprve jsem navštívila obchod Garage Store (http://garage-store.net/cs) s gramofony (a také deskami)...až jednou budu mít místo na gramofon, tak si jej koupím tam. Odborné poradenství je zde naprostou samozřejmostí.

Také jsem zavítala, úplnou náhodou do ráje látek! Látky jsou k dostání na internetu (najdete tu také odkaz na FB) a butik slouží hlavně jako výdejna http://www.kdotokdyslysel.cz/. Látky jsou z USA nebo Japonska a v převážné většině se jedná o bio bavlnu. Na omak jsou neuvěřitelně příjemné a ty vzory! V nabídce jsou hlavně dětské (nikoliv však infantilní vzory). Již jsem si tam vybrala své favority, teď jen musím zjistit kolik čeho budu potřebovat pro "mou" švadlenu a pustíme se nejen do dívčích šatiček pro zvláštní příležitost. V obchůdku nabízejí i služby jejich paní švadlenky, která se specializuje na dětské oblečení a můžete si zde prohlédnout některé z holčičích modelů. V neděli se zde chystám navštívit Restaurant day a už se moc těším!

Do dalšího butiku jsem se nedostala neboť otevíral až později odpoledne, ale designérku Helenu Dařbujánovou jsem si našla na internetu (její jméno jsem nemohla zapomenout). Zaujaly mne hlavně "sedátka" a konferenční stolky ve stejném stylu. Preciznost provedení byla evidentní i přes sklo výlohy. Doufám, že se zde dostanu až budou mít otevřeno!Jaké jsou vaše oblíbené obchůdky? Také se rádi kocháte a hledáte inspiraci v designových buticích?

No comments:

Post a Comment