Wednesday, April 29, 2015

Moje oblíbená Letná...aneb kam zajít s dítětem

Dnes jsme si s Elí udělaly pěkný den (jako náhradu za výlet do lázeňského města za kamarádkou). Dopoledne jsme se nechaly ostříhat u "našeho" Tomáše Veselky, který má kadeřnictví kousíček od Milady Horákové na Praze 7. A protože jsme odcházely kolem poledního, tak jsem si řekla, že to můžeme protáhnout a rovnou zajít někam na oběd.

Už nějakou dobu na FB sleduji podnik Nudný otec. Celkem mne to zaujalo, už jen tím názvem :). A vzhledem k tomu, že kavárna byla vzdálená jen pár ulic, tak jsme se tam vydaly. 

Nudný otec se nachází ve dvoře mezi vysokými domy.Lze posedět na zahrádce, kde je velká trampolína pro děti a tabulové zdi na malování křídou. Posezení je buď u stolu, kde si můžete sníst oběd nebo můžete zapadnout do plážových lehátek (látkové s dřevěným rámem). Interiér je opravdu prostorný. Pořádají zde různé akce, jak pro rodiče s dětmi nebo pouze pro dospěláky. 
Vedle restaurace je také hernička a dopoledne je tu také mini školička. 

V kavárně si můžete dát i oběd. My jsme si vybraly indické curry (nebylo pikantní, což jsem kvitovala) a k tomu malinovou limonádu s bazalkou. Obojí bylo vynikající.

Tento podnik vřele doporučuji a určitě se sem brzy vrátíme! 


Aktuální informace o akcích v Nudném otci můžete sledovat zde:
http://www.nudnyotec.cz/ nebo na jejich FB profilu https://www.facebook.com/nudnyotec

No comments:

Post a Comment