Saturday, November 29, 2014

Čas vánoční...

Ráda bych vám ukázala několik vánočních prvků, které by vás snad mohly inspirovat - adventní věnec a adventní kalendář pro naši dceru.

Zítra je první adventní neděle, zapálíme první svíčku na adventním věnci. Letos jsem si stejně jako v předešlých letech nechala udělat korpus v květinářství z buksusu. Miluji buksus, protože je zelený, protože neopadá jako jehličí a protože mi přijde elegantní. Svíčky jsem si koupila v DM drogerii, mám ráda když jsou pěkně tlusté. 
Vždy se snažím zrecyklovat ozdoby a dekorace, které mám doma z předchozích Vánoc, takže jsem využila bílé skleněné kuličky. 

Ano, přiznávám, že ji já jsem se nechala trošičku ovlivnit "bílou" vlnou a věnec mám snad nejjednodušší co jsem kdy měla. Naší Elince jsou téměř tři roky a tak jsem si řekla, že by bylo fajn jí připravit adventní kalendář. Koupila jsem kupecké sáčky, vytiskla čísla a vše uvázala na žebřík (z nordic focení), který jí visí nad postelí. Na uvázání jsem použila motouzek k mého eshopu.

V pytlíčcích se skrývají různé drobnosti - razítka s vánoční tématikou, vánoční pexeso z Fleru, barevná brčka, "zdravá" sušenka nebo musli tyčinka (naše dítě je přes jídlo ;)). Největší dáreček je na Mikuláše a to měkké papučky s pejskem. 1 comment:

  1. Ten věnec je fakt moc krásnej a elegantní. V jednoduchosti prostě síla. Ovšem tvoje barevný Vánoce se mi taky moc líbí. A kalendář super. Co v něm má? L.

    ReplyDelete